Spotkania w sierpniu:


NAJBLIŻSZE NASZE PREZENTACJE DXN

 

Jeśli jesteś na etapie, że przestałeś/łaś się zastanawiać a podjąłeś/łaś konkretne działania aby zarabiać  w DXN to powinieneś/nnaś wiedzieć, że należy myśleć globalnie. Wizja biznesu bez granic jest bardzo motywująca. Wykorzystuj spotkania do budowy biznesu. Na pewno twoi znajomi mają znajomych w tych miastach. Zrób akcję i zapraszaj, zapraszaj, zapraszaj... na spotkania o kawie i biznesie.

 

   Spotkania w lipcu:

 

Wrażenia po spotkaniu

 

Spotkanie DXN w niedzielę w Londynie miało charakter międzynarodowy. Cała sala konferencyjna w Hotelu Holiday Inn była wypełniona. Nasza polska grupa stanowiła duży procent uczestników.Niektórzy jak np. Alina, Marek, Olga czy Bożena przyjechali specjalnie z Polski, aby posłuchać naszych wyjątkowych prelegentów.

 

Mr Jijith Nk i Dr Rajesh Savera jak zwykle dali z siebie wszystko. Ich energia, elokwencja, szyk i pełen profesjonalizm zrobił wrażenie. Na sali było sporo ludności z Azji - jak wiadomo Anglia jest krajem wielokulturowym. Produkty DXN działają wszędzie więc na pytanie Dyr Jijitha: czy ktoś czuje na sobie pozytywne skutki naszych produktów słychać było wiele głosów twierdzących.

DXN to wzajemne zaufanie, szacunek i wspólny cel. Te wartości znamy, cenimy i są one obecne w naszej firmie, w naszej społeczności DXN. Stanowią one fundament tej firmy i ludzi, których łączy pasja pomagania i wspierania innych.

 

Dziękuję wszystkim biorącym udział w tym spotkaniu.

PROMOCJA MALEZJA 2018

PROMOCJA:  październik 2017 już zakończona  - nagrody wydane

 

 

 

Zapraszamy na Pierwszy Polski DXN CAMP, który odbędzie się 30 września i 1 października 2017.

To będzie wspaniała impreza, na której nie może Ciebie zabraknąć!    Miejsce : Olsztyn, Hotel OMEGA, ul. Sielska 4a.

Event DXN Polska

 

Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było!

Do Polski zawita pięciu znamienitych gości z najwyższych szczebli DXN. Każdy wykład w ich wykonaniu to wydarzenie.

Specjalnymi gośćmi będą:

Mr Laszlo Kocso - najszybszy Crown Ambasador DXN - nasz lider z Węgier

Mr HC Teoh - Chief Marketing Officer- przedstawi DXN jako firmę, jej potencjał i zalety wspólpracy

Mr Jijith NK - Międzynarodowy Dyr ds. marketingu

Mr  József Katona - Dyrektor na Europę

Mr Osler Sto Tomas z Filipin EDCD-lider, jeden z najlepszych mówców motywacyjnych DXN, który doszedł do milionów zaczynając praktycznie od zera. Poznasz jego historię , dowiesz się jak DXN zmieniło jego życie.

Wykłady i imprezę rozpoczniemy o godz.11:00 w sobotę (zakwaterowanie i rejestracja od godz.9:30). W tym dniu będzie lunch, wystawna kolacja z szykownym menu oraz dyskoteka. Następnego dnia śniadanie i lunch w postaci szwedzkiego stołu z ciekawym menu. Zakończenie imprezy około godz.15:30 w niedzielę.

 

Poznasz ludzi wielkiego formatu, zobaczysz jak żyją i co zrobili aby to osiągnąć. Dowiesz się jak działać skutecznie aby odnieść sukces. Zintegrujesz się z innymi członkami DXN. Odpoczniesz i zrelaksujesz się w cudnym miejscu, w hotelu nad samym jeziorem.

Plan spotkania znajdziesz TUTAJ.

 

 

 

      GANODERMA  CENTER POLAND

DXN W POLSCE

Lwia Grzywa

Cordyceps

Inne produkty

Kosmetyki

Higiena

Spirulina

Reishi (Ganoderma)

Kawa i napoje

Niezależny dystrybutor DXN

 

P

O

W

R

Ó

T

 

 

Produkty DXN        dla Ciebie


Aktualności

 

 


PROMOCJA  LUTY 2018

Zobacz 

 Promocję Malezja 2018

          My już mamy bilety i będziemy na Campie, a Ty ?


WYDARZENIE ROKU W POLSCE - PIERWSZY POLSKI CAMP DXN !

Pierwszy Polski Camp za nami.

 

Ci co byli to wiedzą, że było warto uczestniczyć w tym wydarzeniu. Chcieliśmy wszystkim gorąco podziękować za przybycie. Jako organizatorzy byliśmy odpowiedzialni też i za frekwencję. Było nas łącznie 63 osoby. Udało się wszystko doskonale (jest to nie tylko nasza ocena...). Zachęcam Cię abyś porozmawiał/a więcej z kimkolwiek kto był na Campie w Olsztynie – wrażeń było mnóstwo. Trudno wszystko opisać.

 

Nasi mówcy z zagranicy zmotywowali wszystkich do działania.

Mr Osler z Filipin dał nam cenne wskazówki. Bezpośrednie podejście, uśmiech, relacje - to naprawdę buduje biznes a Osler pamięta o tym na co dzień.

Laszlo Kocso CA powiedział jak zostać liderem i podkreślił zalety MLM. Jego wykłady uświadomiły jak prosty jest to biznes i  jak działać by był on skuteczny.

Mr HC Teoh z zarządu firmy przedstawił statystyki i wykazał potęgę naszego planu MLM. Dodatkowo, następnego dnia przedstawił nową serię kosmetyków DXN. Mieliśmy okazję je zobaczyć i poznać zastosowane nowatorskie rozwiązania do ich produkcji.

Dyrektor Jijith, razem z dyrektorem J. Katoną pokazali nam jak działać by być zwycięzcą i odnieść sukces w biznesie MLM.

Uczestnicy którzy uzyskali awanse w ostatnim czasie odebrali odznaki z rąk najważniejszych VIP-ów Dxn. Były awanse na SA, SD a nawet na ESSD. Polscy liderzy w krótkich wypowiedziach pokazali jak doszli do sukcesu i co ich zmotywowało, zainspirowało i dlaczego chcą się rozwijać w DXN. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał Dyplom-Certyfikat Uczestnictwa w Pierwszym, historycznym Campie DXN, z oryginalnymi podpisami naszych zaproszonych Gości.

 

Seminaria, wieczorna wystawna kolacja, dyskoteka i zabawa, poranna Tabata (podziękowania dla Grażyny), integracja i moc wiedzy, nowe przyjaźnie - pozostanie to w nas na długo! Moc DXN jest z nami!

 

JUŻ ZA NAMI...

Zbieramy

Punkty TSIP 2020

Dokąd? Kliknij!


 VI ZJAZD LIDERÓW - SŁOWACJA - LIPIEC 2018

 Uwaga: 

DP- oznacza cenę zakupu zestawu 4+1 w złotych,  dla członka DXN


 Dyrektor Mr Jijith NK i dr Rajesh Savera w Irlandii i w Londynie - WSPOMNIENIE Z 2018 roku

 W styczniu duże wydarzenie DXN na Wyspach Brytyjskich. Będziemy gościć tam Dyrektora Międzynarodowego ds Marketingu Mr Jijitha NK oraz doktora ajurwedy z Indii, autora najnowszej książki nt Reishi - dra Rajesha Saverę. Kilkukrotnie gościliśmy Ich w Polsce - można śmiało powiedzieć że dawka wiedzy o firmie, produktach i ich działaniu jest ogromna i przekazana w sposób wyjątkowy. Wykłady są niesamowite i z Polski (do Londynu)  jedzie na ten wykład wiele osób.

Zapraszam na 27 stycznia do Dublina i na 28 stycznia do Londynu, godz.13, Hotel Holiday Inn Bloomsbury, Coram Street WC1N 1HT.

Jeśli nie znasz jeszcze produktów: kawy, pasty i innych a mieszkasz w UK powinieneś tam być! Otworzą się przed Tobą niesamowite możliwości biznesowe, na spotkaniu poznasz smak kawy DXN (... i zostaniesz jej wiernym fanem).

Szczególnie zapraszamy do Londynu, gdzie inicjatorem i gospodarzem spotkania jest nasz rodak  Mariusz Garczarek SD.

 


PROMOCJA  STYCZEŃ 2018  ZAKOŃCZONA...

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Gratulujemy  spełnienia kwalifikacji.

 

 Czy jesteście gotowi na VI Europejski Zjazd Liderów?                                                           Zobacz wideo

 

Odbędzie się na Słowacji  (X-Bionic Sphere - w pobliżu Bratysławy) w dniach 6-7-8 lipca 2018.

 

Głównym tematem obozu będzie GRA,  przygotujcie się na wysiłek nie tylko umysłowy, ale również fizyczny! Zachęcamy do aktywności podczas Zjazdu Liderów. Będziemy starać się was zangażować, zachęcać i stawiać wam wyzwania. Nie musicie się obawiać – to będzie wspaniała zabawa! Jaki będzie koszt?

Standardowa cena to 350 € - obejmuje 2 doby hotelowe, darmowy  basen, zaplecze sportowe,  posiłki od obiadu w piątek do lunchu w niedzielę.  Będziecie mieli okazję wziąć aktywny udział w  budowaniu zespołu, dobrze się bawić, uczyć  i przeżyć przygodę życia.

Czy można taniej?

Tak! Jeśli dokonacie rezerwację do końca kwietnia, opłata wyniesie tylko  300 €!

Czy można jeszcze taniej?

Tak! Mamy jeszcze lepszą wiadomość! Można zmniejszyć cenę jeszcze bardziej .

 

Niższa cena będzie:

250 € dla członków klubu 300 PPV  - w miesiącach 01-04.2018

 

150 € dla osób, które się spełnią kryteria:

2 nowe, bezpośrednie zapisane osoby pod sobą* oraz 300 PPV w każdym z miesięcy: marzec-kwiecień-maj 2018 LUB zapisz 6 bezpośrednich nowych osób pod sobą* oraz zbierz razem 1000 PPV w tych miesiącach

[*pierwsze zamówienie min. 100 PV].

 

 

Opłaty należy wpłacać na rzecz DAXEN Slovakia.

Świetna atmosfera, cenne przemówienia, niezwykły program

i pobyt nowoczesnym kompleksie rekreacyjnym ze znakomitym jedzeniem - to wszystko doświadczysz na VI Zjeździe Liderów. 

No i czekamy też na wystąpienie naszego "rodzynka" Andrzeja Kazimierczaka SSD.

 

Tak było na naszych spotkaniach:

VI Camp DXN za nami.

 

Zjazd Liderów jest zawsze dużym wydarzeniem. Cieszymy się, że uczestniczyła w nim duża grupa z Polski. Widzimy, że aktywność naszych rodaków jest wysoka. Zostało to zauważone także przez władze DXN. Rynek Polski, obok Greckiego  jest najbardziej dynamicznie idącym do przodu w całej Europie!

Wystąpienie Andrzeja znajdziesz TUTAJ,  a wszyscy pozostali mówcy TU.

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas i już zapraszamy na następny Camp.  Do zobaczenia!

Pozostałe spotkania w lipcu i sierpniu są na stronie www.dxn2u.eu

 13

Ganoderma Center Poland

83-000  Pruszcz Gdański

ul. Podkomorzego 58, Lokal 7

NIP: PL5833017464

 

e-mail: dxn.magazyn@op.pl

Tu: KONTO DO WPŁATY

 

 

 

 

 

Informacja dla klientów 

Polityka prywatności witryny

Polityka prywatności DXN

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana
 dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana
 dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana
 dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!