PLAN MARKETINGOWY - obejrzyj wyjaśnienie,

skąd są bonusy, KLIKNIJ TU LUB W OBRAZEK

Unikatowy Plan Kumulacyjny

 

 Przystępując do DXN otrzymujesz od razu cenę Klubowicza (ok 25 % taniej od ceny katalogowej). Każdy produkt posiada określoną wartość punktową PV i każdy zakup ma dodawane PV narastająco od momentu zapisania sie do DXN. Punkty naliczają sie w górę od każdej zapisanej pod nami osoby.

 Wartość PV ma wpływ na bonus naliczany dla każdego kto dokona zakupu na 100PV w danym miesiącu.  Im więcej PV tym wyższy bonus (patrz tabela bonusów) aż do osiągnięcia poziomu 4500 PV gdzie stajemy się Star Agentem i osiągamy bonus 21% SV bądź 25% jeśli mamy kwalifikację, czyli 100 PV własne +200PV z grupy niekwalifikowanej. Ale o tym więcej w planie marketingowym, który możesz tu pobrać.     

 

  Biznes z DXN można rozwijać dwutorowo. Podstawowy Plan jest przedstawiony powyżej. 

 

 Oprócz Planu Podstawowego istnieje Plan IOC (Icing On the Cake) - wisienka na torcie. Jest on bardzo popularny w Ameryce Południowej. Podstawowa idea polega na zakupie jednorazowym produktów i osiąganiu z tego tytułu przychodu poprzez rozwój struktury "w głąb". Nie musimy ponawiać zakupów a osiągamy zyski do 12 poziomu w głąb (oczywiście z tytułu zakupu IOC przez osoby z naszej struktury). .

Dynamic Start Program

 

 Wstępując w szeregi DXN otrzymujesz od razu cenę Klubowicza (ok 25 % taniej od ceny katalogowej). Ale jest możliwość jeszcze większego bonusu na początek! Dostępna tylko w ciągu 2 tygodni od momentu wstąpienia do DXN. Aby otrzymać dodatkowy bonus startowy wystarczy zdecydować sie na promocyjny zakup. Jest to niesamowita propozycja (nagroda) dostępna tylko i wyłącznie dla nowych klubowiczów. Otrzymasz od firmy od 120-150% zwrotu za  zakupiony produkt! Plus jeszcze dodatkowe korzyści. Niemożliwe?   Kliknij obrazek  obok i dowiedz się więcej.

.

 


  PROGRAM  DSP


 


  PLAN MARKETINGOWY DXN 

 Zobacz symulację obok - założenie że zapisujesz 2 osoby pod sobą z IOC i te dwie osoby robią to samo zapisując następne 2 osoby.

W skrócie- to jednorazowa inwestycja za 880 zł (200 Euro) a korzyści z tego płyną cały czas, miesiąc w miesiąc. Jeśli zakupisz zestaw (sam wybierasz produkty) to za osobę zapisaną bezpośrednio pod tobą zyskujesz 15 Euro a z drugiego poziomu 10 Euro, potem do 12-tego poziomu po 5 Euro. Możesz od razu zyskiwać 15 Eu+10 Eu  wówczas gdy sam zakupisz 2 zestawy na siebie.

 W IOC nie trzeba mieć 100 PV aby prowizja naliczała się za każdy zestaw. Poniżej symulacja zarobków (tu akurat w $). U nas jest to w Euro dlatego te obliczenia nieco się różnią. Po więcej szczegółów zadzwoń, tel. 505-126-491.

 

 Aby przystąpić do IOC jest niezbędne wypełnienie Listu Intencyjnego.


  PROGRAM - PLAN IOC   


Plan Marketingowy

 

B

A

C

K

 

 

 

 

DXN Poland

Authorized  Service Center 

               Independent DXN distributor

 FOOD & BEVERAGES

REISHI (GANODERMA)

SPIRULINA

PERSONAL CARE

DXN COSMETICS

OTHER PRODUCTS

​​​​​​​CORDYCEPS

LION'S MANE

      GANODERMA  CENTER POLAND

 DXN Products        for You

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana
 dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ganoderma Center Poland 

83-000  Pruszcz Gdański

ul. Podkomorzego 58, Lok. 7

NIP: PL5833017464

 

e-mail: dxn.magazyn@op.pl

Tu: KONTO DO WPŁATY

 

 

 

 

 

 

Informacja dla klientów 

Polityka prywatności witryny

Polityka prywatności DXN