Chcesz adres biura - kliknij w mapę 

 

DXN jest obecny w 185 krajach Swiata!

 

Jeśli nie ma biura lub Service Centrum w jakimś kraju w Europie - zamówienia realizowane są przez Biuro Europejskie w Bratysławie na Słowacji.

 

W Polsce mamy Oficjalne Przedstawicielstwo DXN w Pruszczu Gdańskim, ul. Podkomorzego 58, Lokal 7,  ZOBACZ

                         

 

Zamówienia w Wielkiej Brytanii można zrealizować z Londyńskiego Service Centrum prowadzonego przez Paulinę Głodowską:

 

Service Centrum Paulina Głodowska

8a Norseman Way,

Greenford, Middlesex, UB6 8LR 

 

 Tel.: +44 77155 83771

 

E-mail:  reishilondoncenter@yahoo.com

 

Kliknij mnie


Firma DXN

 

 


    Firma DXN


  Biura DXN Świat

B

A

C

K

 

 

 

 

DXN Poland

Authorized  Service Center 

               Independent DXN distributor

 FOOD & BEVERAGES

REISHI (GANODERMA)

SPIRULINA

PERSONAL CARE

DXN COSMETICS

OTHER PRODUCTS

​​​​​​​CORDYCEPS

LION'S MANE

      GANODERMA  CENTER POLAND

 DXN Products        for You

Dr Lim Siow JinFirma DXN została założona w 1993 roku w  Malezji przez Dr Lim Siow Jina. Wewnętrzne przekonanie, potwierdzone wieloma badaniami,spowodowało założenie własnej fabryki, własnych plantacji i własnej dystrybucji ganodermy.

Zasięg  firmy na dzień dzisiejszy to ponad  180 krajów świata.

Europa otworzyła drzwi  w 2009 roku i rynek na Starym Kontynencie rozwija się bardzo dynamicznie.

 

DXN Holding

 

Kierowany z centrali w Malezji Holding DXN realizuje 2 koncepcje: One Dragon  One World One Market, One Mind. Oznaczają one, że cały proces od uprawy grzybów, ich przetwarzanie aż po działanie marketingowe skierowane do konsumentów jest ściśle nadzorowany przez DXN.  Światowej klasy system zarządzania, unikatowa technologia produkcji, własne laboratoria,  działalność badawcza i rozwojowa oraz produkty o najwyższej jakości zapewniają sukces firmie DXN i jej współpracownikom.

 

Koncepcja One Dragon

 

Firma sama realizuje cały proces - od produkcji przez przetwarzanie, marketing i sprzedaż. Eliminuje to słabe punkty współpracy z niesolidnymi firmami jak też wpływa na zachowanie najwyższej jakości produktów i stałości ceny.

 

Koncepcja One World One Market

 

Koncepcja"JEDEN ŚWIAT  JEDEN RYNEK" to możliwość przyłączenia się do firmy niezależnie od kraju gdzie mieszkamy  i jednolity system premiowy w całym świecie  dla każdego dystrybutora (stałego klienta).dxn polska

 

One Mind

Budowanie biznesu DXN jest wspólnym celem zarówno dla firmy jak i dla dystrybutorów i stałych klientów.

 

Plantacja grzybów Ganoderma

 

Plantacja ganodermy DXN charakteryzuje się wieloma ważnymi i wyjątkowymi cechami, które sprzyjają produkcji ganodermy o najwyższej jakości.

 

Są to następujące wyjątkowe warunki:

  • Odpowiedni klimat – gorące i wilgotne otoczenie o temperaturze od 26 do 27 stopni C

  • Czysta woda – pH wody jest utrzymany pomiędzy 7,0 a 7,9

  • Świeże powietrze – plantacja jest daleko od terenu zamieszkałego, zanieczyszczonego - w celu zapewnienie produktu wolnego od substancji toksycznych

  • Bio-uprawa – używane naturalne składniki - m. in. plewy ryżu i trociny, bez pestycydów i steroidów. Tak wytwarza się ponad 200 różnych pierwszorzędnych i drugorzędnych substancji, jak enzymy, koenzymy, aminokwasy, witaminy, węglowodany i inne pierwiastki śladowe, poprawiające  jakość, ilość, przyrost grzyba i wzmacniające jego odporność wobec szkodników.

  • Metoda Kultury Tkaniny – 1 milion grzybów ganodermy uprawiane jest na prostej plantacji macierzystej o najwyższej jakości

  • Metoda Ułożenia Zawieszonego – używana w celu wykluczenia kontaktu ganodermy z niepożądanymi elementami, w ten sposób zapewnia się  jest jej najlepszy przyrost

 

Plantacja ganodermy firmy DXN jest położona na powierzchni 70 hektarów.

Jest to największa plantacja w Malezji i pierwsza, która otrzymała certyfikat MS ISO 14001:2004 od Lloyd's Register Quality Assurance w lipcu 2000r. Certyfikat ten potwierdza, że wszystkie procedury uprawy ganodermy odpowiadają normie MS ISO 14001:2004 i spełniają wszystkie wymogi Ministerstwa Ochrony Środowiska.

W listopadzie 2007 Malezyjskie Ministerstwo Rolnictwa akredytowało plantację Lingzhi DXN do Malezyjskiego Bioplanu, co oznacza, że spełnia ona wymogi normy MS 1529:2001, a także wymogi Dyplomowanej Bio Plantacji.

Zakład produkcji DXN rozpościera się na powierzchni 34 000 metrów kwadratowych i został wyposażony w urządzenia na światowym poziomie. Jest to pierwszy zakład przerobu ganodermy  który w Malezji otrzymał dyplom TGA (Ewidencja Wyrobów o Leczniczym Działaniu) od Ministerstwa Zdrowia Australii i otrzymał od Lloyd's Register Quality Assurance certyfikat MS ISO 9001 2000 (we wrześniu 1999) i otrzymał dyplom GMP (Dobra Metoda Produkcji) od Krajowego Instytutu Farmaceutycznego Ministerstwa Zdrowia Malezji.

Firma DXN posiada dwa zakłady przerobu kawy o łącznej powierzchni 42 000 metrów kwadratowych w obiekcie na światowym poziomie, gdzie produkowane są artykuły żywnościowe i napoje.

Nowo powstała fabryka DXN składa się z działu kosmetycznego oraz z działu produkcji soków owocowych i enzymów. W sierpniu 2007. produkcja wyrobów kosmetycznych otrzymała dyplom GMP od Krajowego Instytutu Farmaceutycznego Ministerstwa Zdrowia Malezji. Fabryka ta zajmuje powierzchnię około 70 000 metrów kwadratowych.

Dział Laboratoryjny DXN Holding Bhd w lipcu 2006. otrzymał Certyfikat Akredytacyjny MS ISO/IEC 17025 za spełnienie warunków technicznych, za określony zakres działania i za funkcjonowanie systemu, który zapewnienia najwyższą jakość laboratoriów.

 

Misją DXN jest badanie i rozwój w celu zapewnienia produkcji wyrobów najwyższej jakości. To staranie DXN w obszarze badań i rozwoju powoduje, że produkty firmy spełniają wymogi najsurowszych norm międzynarodowych i są najbardziej naturalne jak tylko jest to możliwe. Działanie badawczo-rozwojowe również podkreśla długodystansowy cel DXN: w każdym etapie produkcji najważniejsza jest praktyka przyjazna dla środowiska i zdrowie człowieka.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana
 dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ganoderma Center Poland 

83-000  Pruszcz Gdański

ul. Podkomorzego 58, Lok. 7

NIP: PL5833017464

 

e-mail: dxn.magazyn@op.pl

Tu: KONTO DO WPŁATY

 

 

 

 

 

 

Informacja dla klientów 

Polityka prywatności witryny

Polityka prywatności DXN